1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Alfred Biese: Deutsche Literaturgeschichte. Erster Band: Von den Aufängen bis Herder. (Német irodalomtörténet. Első kötet: Kezdetektől Herderig.) München, 1913, C. H. Beck'sche Verlagsbuchhandlung. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, egy-két foltos, és egy-két sérült lappal, néhány lapon ceruzás aláhúzásokkal.