Zsolnay virág mintás bonboniere, matricás, porcelán, jelzett, kopott,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/412/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Zsolnay-virag-mintas-bonboniere-matricas-porcelan-jelzett-kopott-m-4cm~II2395387
2395387
11339
412
Rufpreis:
2 800 HUF 7,57 EUR , 8,24 USD
Beschreibung: Zsolnay virág mintás bonboniere, matricás, porcelán, jelzett, kopott, m: 4cm
: karap_norbert