Zsolnay ökörvér mázas, repesztett mázas porcelán váza, jelzett, apró s... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/412/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Zsolnay-okorver-mazas-repesztett-mazas-porcelan-vaza-jelzett-apro-serulesekkel-m-26-~II2566599
2566599
11332
412
Beschreibung: Zsolnay ökörvér mázas, repesztett mázas porcelán váza, jelzett, apró sérülésekkel, m: 26,5 cm
: karap_norbert