11291. 412. Gelaufene Fernauktion Porzellan
18 000 HUF
0 HUF
Vegyes herendi tétel, Roithschild és 1db Viktória mintás. (Fonott kosárka, bonbonnier, vázácska, fonott tálka, csikknyomó) Jelzett, kopásnyomokkal, vegyes méretben.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert