11587. 412. Gelaufene Fernauktion Porzellan
6 000 HUF
0 HUF
Kínálótál, szoszié, porcelán, jelzett, nemesi korona és monogram: HM?, kopott, d: 25,5cm, 26x12,5cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras