Herendi táncosnő. Kézzel festett porcelán, tervező: Lux Elek. Jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/412/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-tancosno-Kezzel-festett-porcelan-tervezo-Lux-Elek-Jelzett-apro-serulessel-az-~II2571580
2571580
11279
412
Beschreibung: Herendi táncosnő. Kézzel festett porcelán, tervező: Lux Elek. Jelzett, apró sérüléssel az ujján, vissza ragasztva, m: 21 cm.
: karap_norbert