Herendi ötágú gyertyatartó, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/412/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-otagu-gyertyatarto-kezzel-festett-porcelan-jelzett-kopasnyomokkal-m43cm~II2559815
2559815
11248
412
36000
Beschreibung: Herendi ötágú gyertyatartó, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m:43cm
: nagy_andras