Herendi Viktória mintás szószos tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/412/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-Viktoria-mintas-szoszos-tal-kezzel-festett-jelzett-kopasnyomokkal~II2563799
2563799
11222
412
Beschreibung: Herendi Viktória mintás szószos tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal.
: karap_norbert