Herendi Viktória mintás süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/412/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-Viktoria-mintas-sutemenyes-keszlet-kezzel-festett-jelzett-kopasnyomokkal~II2563794
2563794
11217
412
70000
Beschreibung: Herendi Viktória mintás süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal.
: nagy_andras