Herendi BFR (BOUQUET de FRUITS) gyümölcs mintás nagy bonbonier, jelzet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/412/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-BFR-BOUQUET-de-FRUITS-gyumolcs-mintas-nagy-bonbonier-jelzett-kopott-rozsan-apro-l~II2546838
2546838
11262
412
Rufpreis:
12 000 HUF 32,43 EUR , 35,29 USD
Beschreibung: Herendi BFR (BOUQUET de FRUITS) gyümölcs mintás nagy bonbonier, jelzett, kopott, rózsán apró lepattanások. m:16cm, d: 17cm
: karap_norbert