China díszes porcelán, talpas csésze, jelzett, kopott, d:11,5cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/412/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/China-diszes-porcelan-talpas-csesze-jelzett-kopott-d11-5cm~II2563067
2563067
11600
412
Beschreibung: China díszes porcelán, talpas csésze, jelzett, kopott, d:11,5cm
: karap_norbert