Porzellan Zahl der Lose: 399
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2563397
11289
412
Herendi Rothschild mintás maroktojás, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 6 cm 2566680
11290
412
Herendi II. osztályú, kínálótál, kézzel festett, kopásnyomokkal, 32x18cm
2566429
11291
412
Vegyes herendi tétel, Roithschild és 1db Viktória mintás. (Fonott kosárka, bonbonnier, vázácska, fonott tálka, csikknyomó) Jelzett, kopásnyomokkal, vegyes méretben. 2565046
11292
412
Herendi Apponyi purpur mintás tojás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hajszálrepedt. m:10 cm 2565000
11293
412
22000
Vegyes mini Herendi tétel, nagy részben Viktória mintás. (gyufatartó, fonott tálka, mókus csikknyomó, tálka, vázácska, stb) Jelzett, kopásnyomokkal, vegyes méretben.
2564513
11294
412
Herendi virágmintás, sárga fonddal festett mokkás kiöntő, kézzel festett, jelzett, tetején sérült rózsa, m:17 cm 2564500
11295
412
Herendi Rothsild mintás áttört füles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d:18 cm 2571886
11296
412
3800
Herendi hecsedli mintás bonbonier. Kézzel festett porcelán, jelzett, apró kopással. 14x10cm 2395461
11297
412
2395480
11298
412
55000
Herendi zöld virág mintás mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, kopott.
2412674
11299
412
Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm, d: 14 cm
2409536
11300
412
2 db Herendi tálka. Kézzel festett, jelzettek, egyiken apró lepattanás, másikon kis kopás.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF