Iparművész kerámia kévés készlet. Jelzett, minimális kopással. Komplet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/412/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/Iparmuvesz-keramia-keves-keszlet-Jelzett-minimalis-kopassal-Komplett-hat-szemelyes~II2523183
2523183
11092
412
Art-ceramics
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Iparművész kerámia kévés készlet. Jelzett, minimális kopással. Komplett hat személyes
: karap_norbert