11003. 412. Gelaufene Fernauktion Keramiken
20 000 HUF
0 HUF
Bozsik Kunszentmárton, kancsó népi dekorral, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, mázhibákkal, restaurált, lepattanással m: 29 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras