1960-as 70-es évek Lars Hellsten for Skruf Svédország művészi üveg bag... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/412/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Glaser~500007/1960-as-70-es-evek-Lars-Hellsten-for-Skruf-Svedorszag-muveszi-uveg-bagoly-szobrok-csak-az-egy~II2566135
2566135
11669
412
Glass-objects
Beschreibung: 1960-as 70-es évek Lars Hellsten for Skruf Svédország művészi üveg bagoly szobrok, csak az egyik jelzett. kopott.m:8,5-14cm
: nagy_andras