Uhren

Zahl der Lose: 76

Kenzle és Európa ébresztőóra, az egyik sérült, és nem működik. m:7cm
11928.

Rufpreis:
2 000 HUF
11929.

Rufpreis:
6 000 HUF
Auriol exkluzív karóra tároló doboz 6 órának. Műbőr, üveg, fém csattal, új állapotban, eredeti dobozában 35 cm
11930.

Rufpreis:
5 000 HUF
Régi utazó asztali óra, réz, mechanikus szerkezettel, bőr tokban, kopott, kissé sérült, nem jár, 9x7,5x4 cm
11931.

Rufpreis:
6 000 HUF
Little Star quartz falióra, működik. d:31cm
11932.

Rufpreis:
1 400 HUF
Mentor, mechanikus, stopper funkciós, Ratrappante funkcióval, férfi karóra, kék bőrszíjjal, karcokkal, működik. d:40mm
11933.

Rufpreis:
110 000 HUF
297,30
323,53
Figurális, kandallóóra szett, alabástrom, bronz, sérült, kopott, negyedütős szerkezettel, működése nem bevizsgált, m:32-36cm
11934.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Asztali fajansz óra, mechanikus szerkezettel, működik, jelzett, kopott, 31x8x22cm
11935.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Felesütős hajóóra, és barométer, Andries de Jong Amsterdam felirattal, kopott, fáta applikálva, működik d: egyenként 14cm.
11936.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Glashütte, electromehanic, hajóóra, sérült, működik, d:17cm
11937.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Német figurális porcelán asztali óra, nem működik, jelzés nélkül, kopott, m:41cm
11938.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Dieh kerámia falióra, mechanikus, működik, kulccsal, 20x24cm
11939.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF