11934. 412. Gelaufene Fernauktion Uhren
30 000 HUF
0 HUF
Figurális, kandallóóra szett, alabástrom, bronz, sérült, kopott, negyedütős szerkezettel, működése nem bevizsgált, m:32-36cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras