Darnay-Dornyay Béla - Zákonyi Ferenc: Balaton, útikalauz. 1957, Sport.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/412/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Schiffe-Plattensee~500027/Darnay-Dornyay-Bela-Zakonyi-Ferenc-Balaton-utikalauz-1957-Sport-Fekete-feher-fotokkal-il~II2536310
2536310
14144
412
900
Ships Balaton
Beschreibung: Darnay-Dornyay Béla - Zákonyi Ferenc: Balaton, útikalauz. 1957, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kihajtható, Balaton térkép melléklettel, szakadt. Kiadói kopott félvászon kötésben.
: nagy_andras