14251.
412. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Bartók Béla kórusművei két- és három szólamra. Gyermek-, női- és férfikarok részére. Bp., 1953, Zeneműkiadó, 82+2 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé sérült lapokkal.