11806.
412. Gelaufene Fernauktion
Antik
6 000 HUF
Biedermeier fa doboz, intarziás, részben griffmadarakkal díszített berakással a fedelén és mindegyik oldalán, zárral, kulcs nélkül, kissé sérült, 11,5x17x28,5 cm,