10460.
412. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Wilhelm Koch 1910 Hamburg jelzéssel: Hazafelé. Olaj, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 12,5x16,5 cm