10484.
412. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
VA jelzéssel: Tájkép Akvarell, papír, 22x32cm, Üvegezett sérült keretben.