10636.
412. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően 1920-40 körül működött magyar festő alkotása: Hazafelé. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, sérült a keretben. 60×80 cm