Olvashatatlan jelzéssel: Merengő kisfiú. Olaj, karton. Dekoratív kopot... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/412/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Merengo-kisfiu-Olaj-karton-Dekorativ-kopott-keretben-61X52cm~II2563078
2563078
10647
412
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Merengő kisfiú. Olaj, karton. Dekoratív kopott keretben. 61X52cm
: pelikán_kristóf