10458.
412. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Kass János (1927-2010): Ros Hásáná (ünnep). Zsidó újév. Rézkarc, papír, jelzett (utólagos jelzéssel?). 38x29 cm. Üvegezett dekoratív fa keretben.