10590.
412. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Kántor E. jelzéssel: Női akt. Olaj, falemez, kissé sérült, 43×53,5 cm