10455.
412. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. elején működött festő alkotása: Erdei fények. Olaj, karton. Dekoratív, sérült üvegezett fa keretben. 32,5x34 cm