10770.
412. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Jelzés nélkül: Indiai pár. Akvarell, tus, papír. Üvegezett fa keretben. 29,5x22,5 cm