10718.
412. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, vászon, kissé sérült. Fa keretben. 45×70,5 cm