10760.
412. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Jelzés nélkül: Ámor. Olaj, falemez. Hátoldalán "Benczur után 1955" felirattal. Dekoratív, sérült fa keretben. 10,5x9 cm