10625.
412. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Holló jelzéssel: Bográcsozó parasztok. Olaj, vászon. 63,5x94,5 cm. Sérülésekkel.