10588.
412. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Hajóssy L jelzéssel: Holdfényes táj. Olaj, vászon, fa keretben, 50×25 cm