10608.
412. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Dümmerth L (?) 1949 jelzéssel: Olvasó férfi. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Díszes fa keretben, 50x40 cm