10527.
412. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Baranyai Zs. jelzéssel: Mátraháza. Olaj, vászon, sérült keretben, 40x50cm