10600.
412. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Balla B jelzéssel: Tanya. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 14,5x23,5 cm