Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
8 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Bálint E. jelzéssel, feltehetően a XX. sz. elején működött magyar festő alkotása: Birka. Olaj, fa. Hátoldalán vakrámán nehezen olvasható bélyegzővel. Dekoratív fa keretben. 12x14 cm