Tibai Takács János (1876 - 1943): Tabán Virág Benedek utca. Erősen kop... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/412/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Tibai-Takacs-Janos-1876-1943-Taban-Virag-Benedek-utca-Erosen-kopott-szigno-Akvarell-pa~II2563198
2563198
10382
412
Rufpreis:
20 000 HUF 54,05 EUR , 58,82 USD
Beschreibung: Tibai Takács János (1876 - 1943): Tabán Virág Benedek utca. Erősen kopott szignó. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív keretben. 36x49cm
: pelikán_kristóf