Szlányi Lajos (1869-1949): Havas ózdi táj. Olaj, vászon, faroston, jel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/412/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Szlanyi-Lajos-1869-1949-Havas-ozdi-taj-Olaj-vaszon-faroston-jelzett-Uvegezett-serult~II2531782
2531782
10376
412
36000
Rufpreis:
36 000 HUF 97,30 EUR , 105,88 USD
Beschreibung: Szlányi Lajos (1869-1949): Havas ózdi táj. Olaj, vászon, faroston, jelzett. Üvegezett, sérült fa keretben, 40×47 cm
: pelikán_kristóf