Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Remete vagyok, 1992. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 27/27. Lap jobb szélén kis szakadással. 90x64 cm. / Litograph on paper, signed, numbered. 27/27.