Jelzés nélkül: Amalthea-Almanach 1924. Fametszet, papír, sérült üvegez... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/412/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Ex-libris-Kleingrafik~500003/Jelzes-nelkul-Amalthea-Almanach-1924-Fametszet-papir-serult-uvegezett-keretben-12-5C3979-c~II2516803
2516803
10792
412
Ex libris - small-graphics
Beschreibung: Jelzés nélkül: Amalthea-Almanach 1924. Fametszet, papír, sérült üvegezett keretben, 12,5×9 cm
: pelikán_kristóf