13451.
412. Gelaufene Fernauktion
Foto
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
cca 1927-48 Unger Viktor (Victor, 1905 körül-1975 után?) színész fényképalbuma, különböző szerepekben és jelmezekben, többségében albumlapon feliratozott, össz. 48 db fotó, különféle méretekben, néhány kevés fotó sérült, 3 db újságkivágás, album sérült