dr. Gyulai Ferenc: Fényképészmester könyve. Bp., 1962. Táncsics. félvá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/412/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~1000017/dr-Gyulai-Ferenc-Fenykepeszmester-konyve-Bp-1962-Tancsics-felvaszon-kotesben-kisse~II2447532
2447532
17181
412
Books: Technics
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: dr. Gyulai Ferenc: Fényképészmester könyve. Bp., 1962. Táncsics. félvászon kötésben, kissé kopott papírborítóval
: karap_norbert