2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Dr. Möller Károly: ÉpÃtési zsebkönyv. I-II. kötet. Bp., 1943, Kir. Magy. Egyetemi Nyomda, 872 p. + 960 p. Fekete-fehér ábrákkal, táblázatokkal. Kiadói egészvászon-kötés, sérült borÃtóval.