15195.
412. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
2 800 HUF
Nemzeti mesterverseny 1932. 75 válogatott játszma. Magyar Sakkvilág Könyvtára III. kötet. A mesterek közreműködésével összeállította: Chalupetzky Ferenc. Kecskemét, [1932], Magyar Sakkvilág (Első Kecskeméti Hirlapkiadó- és Nyomda), 128 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, hiányos gerinccel, kissé kopott, foltos borítóval.