15201.
412. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Dr. Földessy-Hoffer-Pánczél: A labdarúgó világbajnokságok. Bp., 1962, Sport. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.