17146.
412. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 200 HUF
Sigmund Freud: Totem és tabu. Fordította: Dr. Pártos Zoltán. Bp., é.n., Göncöl. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval, néhány lap sérült, 151 p.