A munkás imádkozik. Bp., 1938, Magyarországi Katolikus Legényegyletek Országos Szövetsége. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, sérült és megerősített kötéssel, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel.