15001.
412. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Kiszely Gulya (szerk.): Debrecen szabad kir. város. Magyar városok fejlődése I. kötet. Bp., Vármegyei Könyvkiadó, 1931. Enyhén kopott bőrkötésben, aranyozott, dombornyomott címeres borítóval.