15049.
412. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 200 HUF
11,35 EUR, 12,35 USD
Grieben Band 24. Schweiz. Kleine Ausgabe 1930. Reiseführer. Kiadói papírkötés, térképmellékletekkel, sérüléssel, kopottas állapotban.