15056.
412. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Dercsényi Dezső: Visegrád műemlékei. Bp.,1951, Közoktatási Kiadóvállalat, 114 p.+2 (Kihajtható panorámafotó a visegrádi panorámáról, és kihajtható rajz a palotáról) t. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben. Megjelent 3000 példányban.